ANDRZEJKI W KLASACH MŁODSZYCH

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji.

Zabawa andrzejkowa dla klas młodszych odbyła się  30.11.2023 r.  Imprezę rozpoczęli wychowawcy klas, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce. Uczniowie uczestniczyli również w tradycji związanej z wigilią św. Andrzeja losując wróżby przepowiadające przyszłość. Uczniowie klasy IIIa i IIIb przygotowali i wróżyli kolegom z młodszych klas.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Czas pełen atrakcji przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

Dziękujemy Rodzicom za organizację poczęstunku dla uczniów.

A. Kopińska