XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Kolejny raz nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W tym roku święto było 17 listopada. Akcja ta ma na celu zachęcenie uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, jest okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

Przypomnienie odbywało się na lekcjach, była gazetka na korytarzu oraz konkurs na plakat dotyczący tabliczki mnożenia. Podczas przerw uczniowie mogli sprawdzić się w obliczeniach, za dobrą odpowiedź zdobywali słodkie „coś”.

17 listopada w klasach od 3 do 7 konkursy wyłoniły uczniów , którzy są mistrzami tabliczki mnożenia w swojej klasie. 20 listopada konkurs między mistrzami, wskazał szkolnych mistrzów tabliczki mnożenia. Zostali nimi:

1. Jakub Pecio kl.5

2. Aleksander Procyk kl.5

3. Tymoteusz Lipczyński kl.6a

Plakat konkursowy wykonały uczennice klasy 4: Lena Ściegienna i Natalia Bajan.

Zwycięzcom gratulujemy!

Koordynatorami akcji były Panie:

B. Kamińska, M. Górka , E. Pisula, B. Bieniek, M. Graca