DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU :)

Dzień Dziecka, to jeden z najradośniejszych dni w roku. To święto wszystkich dzieci, tych dużych i małych. Dzień pełen zabaw, atrakcji i niespodzianek.

W naszym przedszkolu świętowaliśmy aż dwa dni. Pierwszego czerwca odbyła się wycieczka do Kina Cisy w Nałęczowie na film pt: "Super Mario Bros". Natomiast 2 czerwca na boisku czekał na dzieci piknik, pyszne przekąski i mnóstwo dobrej zabawy. Były radosne tańce, konkursy i oczywiście lubiane przez wszystkie dzieci bańki mydlane. Wiele radości sprawiło naszym wychowankom rozbijanie piniaty z której wypadły pyszne cukiereczki. Wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia i radości,  a rodzicom i osobom zaangażowanym w organizację tego dnia serdecznie dziękujemy.

Dorota Zasada