Wyniki konkursu "Jakie kolory jesień dla nas niesie?"

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jakie kolory jesień dla nas niesie?” inspirowanego wierszem Małgorzaty Strzałkowskiej „Zielony, żółty, rudy, brązowy”, który zorganizowało nasze przedszkole.

Spośród prac dzieci 6-letnich jury nagrodziło obraz Miłosławy Fic z Oddziału przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrzyszowie, przygotowane pod opieką Pani Barbary Budzik.

Wyróżnienie otrzymuje Alicja Jabłońska z Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie za rysunek przygotowany pod opieką Pani Justyny Witko.

W kategorii wiekowej dzieci 5-letnich nagrodę otrzymuje Sylwia Wilczyńska z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Zamościu; nauczyciel Pani Katarzyna Łagoźny.

Wyróżnienie - Emilia Szostek z Gminnego Przedszkola w miejscowości Kobiór; praca została przygotowana pod opieką Pani Gabrieli Kędzior – Żyłki.

W kategorii wiekowej dzieci 4-letnich nagrodzona została praca Aleksandra Szymanka z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Zamościu; opiekun artystyczny Pani Katarzyna Łagoźny.

Wyróżnienie otrzymuje Zofia Machaj z Przedszkola w Niedrzwicy Kościelnej; opiekun artystyczny Monika Chrzanowska.

Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie oraz ich nauczycielkom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą propozycją. Laureatom – gratulujemy. W galerii przedstawiamy zdjęcia nagrodzonych prac. Zapraszamy także do udziału w kolejnych konkursach inspirowanych wierszami polskich poetów.

G. Wiejak