Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

PLASTYCZNE SUKCESY NAJMŁODSZYCH

Nasi uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej 2022 „Świat w oczach najmłodszych – Przyjaźń barwami malowana” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Nałęczowie.

Spośród 1509 prac z całej Polski poza nagrodą specjalną przyznano 20 równorzędnych nagród i 20 wyróżnień.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły – Zuzanna Ceglarska z kl. II a oraz Łucja Procyk – sześcioletnia wychowanka naszego przedszkola.

Zaszczytne wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Grzelak – ucz. kl. II a oraz Maria Skowronek – ucz. kl. III a.

Na wystawę prac zakwalifikowano również pracę naszej uczennicy- Patrycji Czarneckiej z kl. II a.

Drodzy Laureaci!  Serdecznie Wam gratulujemy!

Cieszymy się z Waszych sukcesów i życzymy kolejnych.

E. Figura