Dzień Piżamy

Dnia 5 listopada w naszej szkole oraz przedszkolu odbył się „DZIEŃ W PIŻAMY”. Wspólnie włączyliśmy się w ogólnopolską akcję charytatywną Fundacji Gdy Liczy się Czas na rzecz dzieci chorych na choroby nowotworowe.

Dla wielu podopiecznych fundacji piżama jest nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Dzień Piżamy , to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie dzieci na oddziałach onkologicznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji i zapraszamy do obejrzenia prezentacji z tego wyjątkowego dnia.

Organizatorzy akcji.

Link do filmu "Dzień Piżamy 2021 r. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wąwolnicy":