Rodzinny Konkurs Plastyczny „Orzeł biały- godło Polski”- wyniki.

W ramach obchodów Święta Niepodległości, w Przedszkolu zorganizowany został Rodzinny Konkurs Plastyczny „Orzeł biały-godło Polski”. Na konkurs wpłynęło 13 pięknych prac, w ocenie których pomagała nam pani Blanka Skowronek- Kolibska, nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej.

Decyzją jury przyznano trzy pierwsze miejsca, dwa drugie, dwa trzecie i wyróżnienia.

I miejsce- Patrycja Czarnecka, Antek Kędziora, Lena Ściegienna

II miejsce-Stefka Rzeźnik, Paulinka Boruch

III miejsce- Julka Siwiec, Natalia Bajan

Wyróżnienia: Gabryś Pluta, Kornelia Ciesielska, Lena Grzybowska, Agatka Boruch, Franek Kowalski, Jakub Gąska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Zostały one wręczone przez Pana Wójta Marcina Łagunę i Panią Dyrektor Izabelę Stelmach w przedszkolu, na uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

Serdecznie dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Nałęczowie za sponsorowanie zakupu nagród rzeczowych dla uczestników.

U. Wnuk