"Jutro popłyniemy daleko..."

Rok szkolny 2018/2019 zakończył się.

18 czerwca uczniowie klas VIII i III gimnazjum pożegnali się ze szkołą. Przedstawili humorystyczny program artystyczny, który przeniósł nas w kolejne lata szkolne. Uczniowie kończący szkołę wpisali się do księgi absolwentów.

Gościem specjalnym był Szymon Czapik- obecnie uczeń szkoły muzycznej, który akompaniował kolegom, a także wykonał utwór " Jeśli nie my, to kto..".
        Miłymi słowami naszych uczniów pożegnali p. Wójt Marcin Łaguna oraz p. Dyrektor Izabela Stelmach.
        Koleżanki z klas siódmych na pożegnanie zaśpiewali piosenkę i wręczyli słodkie upominki. Także uczniowie z klubu Filantrop zaśpiewali absolwentom piosenkę "Życie jak poemat" zespołu Carpe Diem.
        Rodzice podziękowali nauczycielom za pracę i opiekę nad uczniami i zaprosili wspólny poczęstunek.
        19 czerwca cała społeczność szkolna udała się do bazyliki na Mszę Św. Po powrocie do szkoły, na sali gimnastycznej nastąpiło rozdanie nagród dla uczniów wzorowych i kończących rok szkolny z wyróżnieniem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa w klasach po czym wszyscy udali się na zasłużone wakacje.

Dekoracja: Blanka Skowronek-Kolibska

Część artystyczna: Sylwia Wójcik i Beata Kamińska