Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Bal karnawałowy.

W środę 23 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Sala gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów.
        W szkole było pełno Spidermanów, piratów, piłkarzy, policjantów i strażaków... Pojawiły się wróżki, księżniczki, czarownice, motylki, biedronki, kotki i wiele innych ciekawych postaci.

Uczniowie bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka, tańce w parach oraz wspólny taniec „Chocolate”.

Zabawa karnawałowa urozmaicona była licznymi konkursami przygotowanymi przez nauczycieli i wychowawców. Podczas zabawy jury wyłoniło królową i króla balu, którymi zostali Anastazja Sosińska z klasy II oraz Tymek Lipczyński z klasy I. Nagrodę za najciekawszy strój karnawałowy wykonany samodzielnie otrzymały: Karolina Milczarska z klasy Ia, Maja Lipczyńska oraz Judyta Zielonka z klasy III. Zarówno dzieci jak i nauczyciele bawili się znakomicie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

K. K.