Tydzień Życzliwości i Pozdrowień.

W zeszłym tygodniu w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Życzliwości i Pozdrowień. Przygotowaniem tego wyjątkowego święta zajął się Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariuszy „Filantrop” pod czujnym okiem p. Oli Gizy, p. Karoliny Kijewskiej oraz ks. Arkadiusza Kota.

z pewnością poprawiła humor nie jednej osobie.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile
w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, dzień dobry, miłego dnia, a także jak ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

K.K