Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Warsztaty artystyczno-taneczne

2 grudnia 2017 roku (sobota) w naszej szkole odbyły się warsztaty artystyczno-taneczne  organizowane  przez nauczycieli naszej szkoły.

Warsztaty taneczne poprowadziła: p. Klaudia Szuper, p. Karolina Kijewska, p. Emilia Wałach, warsztaty plastyczne p. Małgorzata Grzybek, p. Barbara Bieniek, p. Blanka Skowronek - Kolibska, p. Marlena Pęcak- Wałach. Razem w warsztatach wzięło udział ok. 90 dzieci.  Na zakończenie uczestnicy warsztatów tanecznych zaprezentowali poznane na warsztatach układy taneczne i zaprosili do wspólnej zabawy wszystkich chętnych.  Wszyscy wychodzili z warsztatów zadowoleni, uśmiechnięci z pomalowanymi buziami. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas i rodzicom, którzy dzieci przyprowadzili.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim prowadzącym za poświęcenie wolnego czasu i poprowadzenie warsztatów.

Do następnych warsztatów.

Pomysłodawca