Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Ognisko klas III, 25 października 2016r.

25 października klasy III A i III B bawiły się na ognisku klasowym.

(Wielkie podziękowania dla P. Szeląg i P. Głos za pomoc i organizację.) Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek i tostów. Potem uczniowie razem z wychowawcami zatoczyli krąg i przypomnieli  ulubione piosenki i skecze, pohasali na łące. W przerwach można było "posilić się" lub ogrzać przy ognisku Następnie odbyli nastrojowy spacer po cmentarzu, odwiedzając groby zmarłych nauczycieli lub ludzi zasłużonych dla Wąwolnicy. Wracając do szkoły  wszyscy wesoło wymieniali się spostrzeżeniami i wrażeniami na temat zachodzących zmian jesienią w przyrodzie. Czas spędzony w miłym towarzystwie  minął bardzo szybko.

E. Figura, M. Graca