"Mikołajki na Sportowo 2023"

6 grudnia na terenie naszej szkoły odbyła się pełna sportowej pasji uroczystość "Mikołajki na Sportowo" dedykowana klasom IV-VIII.

Atmosfera była niesamowita, a cały budynek tętnił energią mikołajkowych akcentów, noszonych zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli.
      Różnorodność Konkurencji: Uczniowie wzięli udział w różnych konkurencjach sportowych, obejmujących turniej piłki nożnej, koszykówki, a także emocjonujący mecz siatkówki między klasami VII i VIII a nauczycielami. Ponadto, wszyscy mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkursach żonglerki, kręcenia hula-hop czy skoków przez skakankę. Klasy IV i V rywalizowały w rozgrywkach w „Dwa Ognie”
      Twórcza Rywalizacja: Każda klasa przygotowała oryginalny plakat z hasłem kibicowania, a także zaprezentowała układ taneczny do świątecznej muzyki. To było nie tylko sportowe wyzwanie, ale również okazja do wyrażenia kreatywności i ducha zespołowości.

Zwycięzcy Konkursów: Serdecznie gratulujemy zwycięzcom poszczególnych konkurencji, a szczególnie:

• Konkurs kręcenia hula-hop:
I miejsce: Szymon Szymczyk
II miejsce ex aequo: Aleksandra Grzegorczyk, Filip Dobraczyński

• Konkurs skoków przez skakankę:
I miejsce: Zuzanna Kruk
II miejsce: Zofia Krajewska
III miejsce ex aequo: Natalia Bajan, Aleksander Karpiński

• Konkurs żonglerki:
I miejsce: Igor Grzybowski
II miejsce: Piotr Kędzierski
III miejsce: Szymon Żak

• Konkurs na najciekawszy plakat:
I miejsce: Klasa V
II miejsce: Klasa VII b
III miejsce: Klasa VIa

• Konkurs na najciekawszy układ taneczny do muzyki świątecznej:
I miejsce: Klasa IV
II miejsce: Klasa VI ab
III miejsce: Klasa VI ab

• Turniej piłki nożnej chłopców:
I miejsce: Klasa VII ab
II miejsce: Klasa VIII
III miejsce: Klasa VI ab

• Turniej piłki koszykowej:
I miejsce: Klasa VII ab
II miejsce: Klasa VI ab

• Turniej w "Dwa ognie":
I miejsce: Klasa IV
II miejsce: Klasa V

Dziękujemy wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego za zaangażowanie, dzięki któremu uroczystość przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Serdeczne podziękowania także dla wszystkich wychowawców i nauczycieli za pomoc oraz wykonane fotografie.

"Mikołajkowe rozgrywki sportowe" dostarczyły niezapomnianych wrażeń i radości wszystkim uczestnikom.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim udanego okresu świątecznego oraz kolejnych wspólnych sportowych wydarzeń!

S. Wójcik, D. Butryn, B. Skowronek-Kolibska