"Poczytam Ci Mamo"

Pierwszy semestr już za nami. Najwyższa pora na podsumowanie konkursów z projektu „Poczytam Ci Mamo”.

A były to:

· „Wehikuł czasu” dla klasy I, zwycięzcą został Dominik Wrótniak, za pracę plastyczną pt. „Bolek i Lolek na dzikim zachodzie”,

· „Komiks” dla klasy II, zwycięzcą został Antonii Kędziora, za pracę pt. „Piernikowe święta”,

· „Mini książeczka” dla klasy III, zwyciężczynią została Karolina Lipiec, za wykonanie książeczki pt. „Zagubiony piesek Zoe”.

W listopadzie odbył się również ogólnopolski konkurs „W Bullerbyn jest zawsze wesoło”, nagrodzeni zostali wszyscy, którzy wzięli w nim udział. Pamiątkowe kalendarze zostały wręczone także uczniom, którzy swoimi pracami plastycznymi przyczynili się do jego powstania.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

K. Saran- Kozak