Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Uroczystość Ukończenia Szkoły Klas Ósmych

W czwartkowe popołudnie 23.06.2022r., w przeddzień zakończenia roku szkolnego, odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania ósmoklasistów oraz wręczenie nagród przez Pana Wójta Gminy Wąwolnica.

Rozpoczęliśmy od ceremoniału przekazania sztandaru klasom siódmym. Następnie, uczniowie klas ósmych podziękowali Dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz rodzicom za czas i wspólne chwile w Szkole Podstawowej.

Ku zaskoczeniu ósmoklasistów, młodsi koledzy z klas siódmych przygotowali dla nich niespodziankę w postaci orderów i nagród za szczególne ‘’zasługi’’, które odbierali nie kryjąc zadowolenia.

Po części rozrywkowej przyszedł czas na kilka ciepłych słów od Pani Dyrektor i Pana Wójta oraz wręczenie nagród.

Na zakończenie uczniowie klas ósmych zaprosili wszystkich nauczycieli do pamiątkowego zdjęcia oraz wpisali się do księgi absolwentów.