Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2021/2022

W środę 22 września 2021r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny.

Wybory poprzedziła kampania, w czasie której kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, a na nich umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas I-VIII mógł oddać jeden głos na przygotowanych kartach wyborczych.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julia Judek kl. VIIIB

Zastępca Przewodniczącej SU – Alicja Kolibska kl. VB

Skarbnik SU – Jan Bąk kl. VIIIB

Członek Zarządu SU – Magdalena Ścibior kl. VIIB

Członek Zarządu SU – Oliwier Gąsik kl. VIIB

Nauczycielami opiekującymi się Samorządem Uczniowskim są p.Monika Kufel-Śpiewak oraz p.Kinga Saran-Kozak

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.