Dzień Papieski

10.10.2021r. uczniowie naszej szkoły wraz z chórem "Jubilate Deo" przygotowali uroczystą akademię w ramach obchodzonego w całej Polsce XXI Dnia Papieskiego.

Po Mszy św. o godz. 10.30 zaprezentowali program oparty na przesłaniu, „Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi”, które święty Jan Paweł II skierował do nas podpowiadając, co jest najważniejsze  w życiu. Serdecznie dziękujemy uczennicom Patrycji Stadnickiej, Emilce Warząchowskiej, Zuzi Kruk oraz naszemu absolwentowi Mateuszowi Szelągowi  za piękne recytacje i przybliżenie nam myśli św. Jana Pawła II.

Dziękujemy również prowadzonemu przez Adama Łagunę chórowi oraz scholi, w której śpiewali: Patrycja Kolasińska, Agnieszka Kolibska, Karolina Milczarska, Zuzia Wargocka i Marcin Czapik. Podczas akademii obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy  nagrań archiwalnych z pontyfikatu św. Jana Pawła II.

Agata Boruch, Barbara Łaguna, ks. Artur Sura