BEATYFIKACJA KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO- PATRONA NASZEJ SZKOŁY

12 września w Warszawie odbyła się beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej

Tego samego dnia o godz. 9: 00 w wąwolnickiej bazylice rozległy się słowa hymnu na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej "Soli Deo - Jedynemu Bogu" , rozpoczynające mszę dziękczynną za wyniesienie do godności BŁOGOSŁAWIONYCH Kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej.

We mszy świętej uczestniczyli uczniowie, rodzice, pracownicy i nauczyciele naszej szkoły. W uroczystości brał udział sztandar szkoły, niesiony przez nauczycieli szkoły podstawowej: Chorąży p. Leszek Iwaniak, Asysta: Kinga Saran - Kozak, Anita Kopińska.

Wszystkim, którzy brali udział we mszy świętej i przyczynili się do jej przygotowania, składamy serdeczne podziękowania.

Szczególne podziękowanie kierujemy do chóru, który swoim śpiewem uświetnił uroczystość oraz do p. Piotra Kamińskiego za pomoc w dekoracji kościoła.

Marlena Pęcak- Wałach

Więcej zdjęć pod linkiem:

Msza św. w dniu beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12.09.2021 - Zdjęcia Google