Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Bal karnawałowy w klasach I-III.

"Karnawał"

W karnawale w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra

Dobry humor każdy ma!...

Zbigniew Dmitroca

W środę 12 lutego 2020roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie klas I - III z niecierpliwością oczekiwali na ten dzień, przygotowując ciekawe stroje karnawałowe. Już od rana zagościli w szkole strażacy, policjanci, żołnierze, sportowcy, koty, księżniczki, Indianie oraz wiele bajkowych i filmowych postaci.

Sala gimnastyczna- miejsce balu, stała się zimowym ogrodem z rodziną bałwanków, ośnieżonymi drzewami i spadającymi śniegowymi gwiazdkami, co od razu wprawiło wszystkich w dobry nastrój.

Uczestników balu przywitały animatorki prowadzące zabawę ze Szkoły Tańca i Dobrych Manier- "Zatańcz z klasą". W bajecznym nastroju i wspaniałych humorach, wszyscy bawili się przy wesołej muzyce. Chętnie też brali udział w konkursach tanecznych z pluszakami oraz konkursach sprawnościowych. Tańce i zabawy dostarczyły dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Za aktywną i wspaniałą zabawę wszyscy otrzymali dyplomy szkoły tańca.

Dopełnieniem balu był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który zakończył radośnie spędzony czas.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza zabawa była niezwykła i udana serdecznie dziękujemy.

Ewa Duda

Barbara Bieniek

(tekst i zdjęcia 1-17)

Autor zdjęć od numeru 18:

Martyna Ścibior

"Zapraszam do oglądania i zamawiania odbitek z niepowtarzalnych chwil w życiu Waszych Dzieci. Pozdrawiam serdecznie.

Martyna Ścibior

tel.515145038