Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

KONKURS KIBICOWANIA podczas I Wojewódzkiego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Bohaterów Września 1939r na Festynie Bezpieczna Szkoła- Bezpieczna Lubelszczyzna.

27 września nasza szkoła brała udział w I Wojewódzkim Turnieju Piłkarskim o Puchar Bohaterów Września 1939r oraz V Festynie Bezpieczna Szkoła-Bezpieczna Lubelszczyzna.

Turniejowi towarzyszył konkurs kibicowania, w którym bardzo chętnie i aktywnie nasze dzieci wzięły udział. W rezultacie, kibice „Wojownicy z Wąwolnicy” zdobyli II miejsce. Nasi zawodnicy z klas IV-VI po zaciętej walce wyszli ze swojej  grupy i awansowali do ćwierćfinału, w którym po meczu z ZSP numer  52 Lublin uplasowali się na pozycji  5-8 wśród dwudziestu rywalizujących drużyn. Podczas turnieju, szczególnie wyróżnił się uczeń klasy V Franciszek Rzeźnik, który strzelił najwięcej bramek.  Całemu wydarzeniu  towarzyszyły  pokazy służb mundurowych i ratowniczych, przejażdżki konne, degustacja zdrowej żywności i dmuchany plac zabaw.

Organizatorzy:

Sylwia Wójcik

Beata Kamińska

Grzegorz Jarosz

Dariusz Butryn

link do fotogalerii z festynu na oficjalnej stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie: