Psycholog

Nazywam się Klaudia Szuper. Od września roku szkolnego 2017/2018 pracuję w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy, jako psycholog.

W swojej pracy spotykam się z uczniami zarówno indywidualnie jak i grupowo.

Ściśle współpracuję z pedagogiem szkolnym, nauczycielami i Dyrekcją w zakresie udzielania uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Zajmuję się pomocą w prowadzeniu działań wychowawczo - profilaktycznych, w rozwiązywaniu problemów wychowawczych klasy. Rodzice otrzymują wsparcie w sytuacjach trudnych wychowawczo i losowo, informację na temat specjalistycznych poradni, ośrodków działających na rzecz młodzieży i ich rodzin. Swoje działania dostosowuję  przede  wszystkim do potrzeb dzieci, w trosce o ich dobre samopoczucie i rozwój – zarówno na płaszczyźnie intelektualnej, emocjonalnej i społecznej.
                Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu i współpracy w ramach moich dyżurów i konsultacji. Wszystkim zainteresowanym zapewniam: profesjonalną pomoc psychologiczną, dyskrecję,  zrozumienie, życzliwość, spokojną atmosferę i pełne zaangażowanie.

Godziny pracy psychologa szkolnego w roku szkolnym 2017/2018:

Poniedziałek  13.30-14.15
Środa    11.40 – 13.25

Kontakt telefoniczny przez sekretariat.

Sala numer 5 (parter), przy głównym wejściu.

Możesz zwrócić się do psychologa/pedagoga szkolnego, gdy:

Czujesz, że nikt Cię nie rozumie, jesteś samotny.

Nie potrafisz porozumieć się z nauczycielem.

Masz problemy w nauce.

Masz problemy rodzinne, znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej.

Chcesz podzielić się swoją radością, sukcesem.

Chciałbyś pomóc innym, nie wiesz w jaki sposób.

Masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić.

Przyjdź także z każdą sprawą, z którą sam nie potrafisz sobie poradzić.