Konkurs historyczny „Bohaterowie Wiktorii 1920 roku”

Zapraszam uczniów w wieku od 13 lat do udziału w ciekawym, nietrudnym i atrakcyjnym konkursie internetowym organizowanym przez Akademię Młodzieżową przy Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. Konkurs poświęcony jest bohaterom Bitwy Warszawskiej, której 100 rocznicę obchodzimy.

Przez tydzień od poniedziałku 12 października  będą emitowane filmiki o bohaterach tej bitwy , na podstawie których należy odpowiedzieć na zadane pytanie. Liczy się nie tylko wiedza, ale i szybkość udzielonej odpowiedzi. Wygrywa ten, kto dobrze odpowie na wszystkie pytania w jak najkrótszym czasie. Liczy się pierwsza odpowiedź. Wcześniej należy się zarejestrować i najlepiej nastawić sobie budzik na 19.50 gdyż filmy będą się rozpoczynać o godz. 20.
      Do atrakcyjnych nagród od organizatora (I miejsce bon w Empiku na 700 zł) dodam też oceny z historii.
      Więcej informacji i rejestracja na stronie http://konkurs-historyczny.akademiamlodziezowa.pl/

Anna Pardyka