Rozrywkowy wyjazd gimnazjalistów.

8 listopada br. wychowawczyni klasy trzeciej gimnazjum Beata Kamińska zabrała swoich wychowanków na integracyjny wyjazd do Lublina. Uczniowie skorzystali z usług wrotkarni Skate Town, gdzie pod okiem instruktora i pod opieką p.Oli i ks.Arka zaznajomili się z wrotkami i poznali techniki jazdy.

Przez dwie godziny tor należał do naszej grupy. Młodzież zabezpieczona ochraniaczami i kaskami szalała na wrotkach, udało się również rozegrać mecz hokeja.

Po udanej zabawie udaliśmy się do LaserCity. Uczniowie podzieleni na dwie grupy przenieśli się w świat wirtualnej gry, zmierzyli się w wyścigu o najlepszego strzelca i zagrali w grę drużynową. LaserCity oraz Skate Town to świetny pomysł na integrację.

Organizator wyjazdu: Beata Kamińska

Opiekunowie: Aleksandra Giza i ks.Arkadiusz Kot