"Wspaniałe marzenia potrzebują wspaniałych nauczycieli"

12 października 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście, wśród których był Pan Wójt Marcin Łaguna oraz emerytowani nauczyciele naszej szkoły.

Na wstępie poczet sztandarowy z klas ósmych przekazał sztandar szkoły zespołowi uczniów z klas siódmych. Występy artystyczne rozpoczęły dzieci ze szkolnej "zerówki". Następnie za scenie zaprezentowali się uczniowie klasy III gimnazjum w humorystycznym programie pt "Zjazd absolwentów". Piękna dekoracja dodała charakteru uroczystości.

Pan Wójt złożył życzenia wszystkim nauczycielom, a Pani Dyrektor nagrodziła kilku pracowników za osiągnięcia dydaktyczne oraz zaangażowanie w życie szkoły. Uroczystość zakończyła wspólna fotografia nauczycieli i zaproszonych gości.

Uroczystość przygotowali:
-część artystyczna:B.Kamińska, B.Kałdonek, A.Giza