100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości

Z okazji zbliżającej się 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, nasza szkoła przyłączyła się do akcji ,,100 pozdrowień na 100-lecie odzyskania niepodległości’’.

W akcji bierze udział  6 grup po 100 szkól. Istota jej polega na tym, że wysyłamy kartki z miejscowości, w której mieści się nasza szkoła, w zamian za to również otrzymamy 100 kartek ze szkól z całej Polski! Na kartkach wypiszemy pozdrowienia lub życzenia z okazji obchodzonej rocznicy oraz rozpropagujemy swoją szkołę i miejscowość w całym kraju umieszczając krótka notatkę.

Akcja została uznana przez Biuro Programu „Niepodległa” prowadzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako jedno z wydarzeń kulturalnych związanych z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nauczyciele odpowiedzialni za projekt :

Aleksandra Giza, Grzegorz Jarosz, Beata Kałdonek, Karolina Kijewska

Aleksandra Giza