Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w grupie 4-latków

Już po raz drugi 20 września obchodziliśmy w naszej grupie Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dla Czterolatków był to dzień pełen niespodzianek; dzieci odgadywały nazwy przedmiotów ukrytych w magicznym, kolorowym pudełku.

Bawiły się w poszukiwaczy ukrytych cukierków, z zasłoniętymi oczami odgadywały imię Pani, która siedziała przed nimi. Wzięły udział w sesji zdjęciowej „ Fotobudka” oraz za sprawą kolorowych kredek zamieniły się w Tygryski, Kotki, Piratów, Motylki i inne zwierzątka i postaci bajkowe. Każdy Przedszkolak otrzymał medal Super Przedszkolaka oraz pamiątkową zabawkę wylosowaną na loterii fantowej. Ten dzień nie mógł obejść się bez zabawy z balonami i smacznych, zdrowych przekąsek, które przyniosły nasze nieocenione Mamy. Pod koniec dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Szkoda, że kolejny Dzień Przedszkolaka będzie dopiero za rok!

Katarzyna Jędruchniewicz