Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Bywają w życiu szkoły dni wyjątkowe,  ważniejsze od innych… uroczyste… galowe…. uśmiechnięte. Mamy nadzieję, że dzień 19 października taki właśnie był.

Nasi najmłodsi  - pierwszoklasiści - zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów. Uroczystość ta wpisała się już na stałe do kalendarza imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców.

Bohaterowie tego dnia wystąpili z programem słowno – muzycznym, złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Otrzymali dyplomy i  pamiątkowe birety z rąk Pani Dyrektor. Po zakończonej części oficjalnej uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. Organizatorki bardzo dziękują za pomoc , wsparcie i zaangażowanie koleżanek.

Elżbieta Figura, Małgorzata Graca

autor zdjęć: Martyna Ścibior