Podsumowanie konkursów o Żołnierzach Wyklętych

Kończący się miesiąc marzec był okazją do podsumowania konkursów historycznych podczas apelu mitologicznego.  Uczestniczki powiatowego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Przeszłość Przyszłości” z  Puław,  konkursu „Żołnierze Wyklęci. Pamięć

i Tożsamość”: Oliwia Niezabitowska, Ola Kwiatkowska, Patrycja Tarkowska, Marysia Kruk, Amelka Skocz i Wiktoria Piotrowska otrzymały szkolne nagrody i podziękowania podpisane m.in. przez Posła na Sejm RP Pana Krzysztofa Szulowskiego, zaś wyróżniona w Puławach Wiktoria Kolibska otrzymała podziękowanie Dyrektora Szkoły.

50 uczestników szkolnego konkursu „Żołnierze Wyklęci. Wyszukaj informację” otrzymało pamiątkowe naklejki, zaś wylosowani szczęściarze -  historyczne gry karciane.

Gratulujemy!!!

A.P.