Bal karnawałowy w przedszkolu

W karnawale czas na bale... Oczywiście nie mogło zabraknąć balu także w przedszkolu.

W tym dniu przyszło do przedszkola mnóstwo księżniczek, wróżek, policjantów, bohaterów Psiego Patrolu, biedronek, pszczółek i wiele innych postaci. Bawiliśmy się świetnie przy dźwiękach skocznej muzyki i wesołych pląsów. Każda grupa miała okazję zaprezentować swoje piękne stroje. Była też chwila wytchnienia podczas przerwy na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za co bardzo dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu.

A.S.