MISIOWE PODRÓŻE PO POLSCE

Projekt „Misiowe podróże po Polsce” powstał z myślą o najmłodszych uczniach klas I - III. Głównym celem było poznanie miast, wsi oraz ciekawych miejsc w Polsce. W pierwszym tygodniu września ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu wyruszyło w podróż 17 pluszowych misiów, a każdy pluszak miał swój pamiętnik podróżnika.

Uczniowie klasy 2a, powitały w tym tygodniu misia Patryka. Zapoznali się i pokazali mu swoja miejscowość. Miś uczestniczył z nami nie tylko w lekcjach ale i zabawach.

W pamiętniku podróżnika wszystko pięknie opisaliśmy, dodaliśmy kilka ciekawostek na temat Wąwolnicy, zdjęć oraz rysunków. Tym sposobem nasza relacja z pobytu misia trafi dalej w Polskę. Oczywiście nie mogliśmy z przyczyn epidemicznych pokazać wielu miejsc, ale to, co przekazaliśmy innym dzieciom w Polsce z pewnością zachęci niektórych do odwiedzenia Wąwolnicy.

Miś podróżuje dalej! Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z wizyty naszego gościa:

A. Giza