Mikołajki 6 grudnia

Wreszcie nastał upragniony przez wszystkich grudzień, na który czekamy przede wszystkim dlatego, że jest to miesiąc Świąt Bożego Narodzenia. Zanim jednak Boże Narodzenie to wcześniej jeszcze Mikołajki ????

Zazwyczaj Mikołajki szkolne obchodzimy klasowo z wychowawcami, wymieniamy się prezentami, spędzamy ten czas wspólnie.

W tym roku również z wychowawcami podczas godzin wychowawczych rozmawialiśmy na temat Dnia Świętego Mikołaja, oglądaliśmy ciekawe filmy, rozwiązywaliśmy emocjonujące quizy.

Jednym z quizów postanowiliśmy się podzielić ????

Łapcie ????