BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa...

Nie mamy obowiązków związanych ze szkołą i nauką, więc możemy bez ograniczeń planować najróżniejsze przygody, w których będziemy brać udział. Niektórzy spotykają się z przyjaciółmi i wspólnie się bawią, inni wybierają się na rodzinne wyjazdy. Gdy za oknem mamy słoneczną, zachęcającą do wyjścia pogodę, musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. Jak powinniśmy postępować, aby wakacje zawsze kojarzyły nam się z samymi przyjemnościami? Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.

Wolontariusze naszej szkoły, we współpracy z II Drużyną WOPR w Kazimierzu Dolnym, asp. Janem Bezpalko z Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim , przypominają nam o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa oraz ostrożnego i rozsądnego zachowania się, podczas spędzania czasu wolnego nad wodą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu Wyluzowany

LINK DO FILMU: