KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI-kandydat na Patrona szkoły.

Kontynuując działania mające na celu przybliżenie społeczności szkolnej kandydata na patrona naszej szkoły-Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na szkolnych korytarzach zostały przygotowane i oznaczone numerami miejsca, w których każdy może przeczytać historie z życia Tego wielkiego Polaka.

W kolejnych pięciu miejscach hasłem „Poznaj życie zwykłego chłopca, który stał się niezwykły i może zostać Patronem Twojej szkoły” zachęcamy uczniów do zapoznania się z fragmentami książki o Kardynale Stefanie Wyszyńskim „Z Zuzeli na Stolicę Prymasów”.

Po zapoznaniu się z materiałami i obejrzeniu prezentacji na stronie www.zspwawolnica.szkolnastrona.pl
chętni uczniowie będą mogli rozwiązać quiz dotyczący życia i nauczania Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Numer quizu na stronie www.quiziz.com
podany zostanie dn.28.01.2019r. Quiz zakończymy 06.02.2019r.

Quiz jest formą konkursu z nagrodami. Uczniowie, którzy w najkrótszym czasie, poprawnie go rozwiążą, mają szansę na nagrodę.

Klasa, z której najwięcej uczniów weźmie udział i z sukcesem rozwiąże quiz, może zdobyć atrakcyjną nagrodę dla całej klasy.

Zapraszamy do udziału w quizie.

Życzymy powodzenia!

B.Kamińska