Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej w Karmanowicach

17 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w SP w Karmanowicach w akcji promującej czytanie.

Akcja wspólnego czytania w ramach Narodowego Czytania zorganizowana została przez Szkołę Podstawową w Karmanowicach, Gminną Bibliotekę Publiczną w Wąwolnicy i Szkolną Bibliotekę ZSP w Wąwolnicy.

" Przedwiośnie " S. Żeromskiego we fragmentach zaprezentowali :  Wójt Gminy Wąwolnica  - p.  Marcin Łaguna, p. Anna  Matraszek - Furtak, p. Małgorzata Głuska - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, p. Justyna Matuszak,  p. Marzena  Wartacz - Zadora - Dyrektor Szkoły Podstawowej    w   Karmanowicach, p. Michał Robak i p. Marlena Pęcak- Wałach oraz uczniowie SP Karmanowice: J. Taracha, K. Wrzesińska, N. Zuchniarz, E. Zadora, W. Kiljan, K. Próchniak, M.Kozak, P.Małecka i uczniowie ZSP w Wąwolnicy: Klaudia Araucz, Paulina Partycka, Natalia Wójcik, Zuzanna Kobiałka, Karolina Grzegorczyk, Julia Czapla, Adrian Kolasiński, Przemek Wrzesiński, Amelia Skocz i Maria Kruk.

Wszystkim, którzy wzięli udział w Narodowym Czytaniu ( i tym co czytali i tym co słuchali), składam serdeczne podziękowania za udział i wsparcie akcji.

Pamiętajmy:

" Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła "

Marlena Pęcak - Wałach