INAUGURCJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Szkoła to coś więcej niż wyścig!! Takimi słowami przywitaliśmy nowy rok szkolny. Na uroczystość rozpoczęcia przybyli uśmiechnięci, wypoczęci uczniowie i nauczyciele.

Na początku głos zabrała pani dyrektor- pani Izabela Stelmach, która przywitała przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Kolejnym punktem była krótka część artystyczna w wykonaniu wolontariuszy naszego Szkolnego Klubu ,,Filantrop", która miała w sobie minimum słów i tonę emocji.

Swoją  obecnością zaszczycił nas wójt naszej gminy pan Marcin Łaguna, który życzył w swoim przemówieniu wszystkim uczniom owocnej pracy i sukcesów.

W nowym roku szklonym życzymy wszystkim uczniom zapału do nauki, rodzicom zadowolenia z dzieci, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy.

Aleksandra Giza