"Książka dla Przedszkolaka" - Przedszkolny Punkt Wymiany Książek

Propagowanie czytelnictwa w naszym przedszkolu ma długą tradycję. Wierzymy, że czytanie książek dzieciom rozwija je i czyni z nich kreatywnych, mądrch i wrażliwych ludzi, dlatego bardzo spodobała się nam idea projektu " Książka dla Przedszkolaka" i stworzyłyśmy w naszym przedszkolu Punkt Wymiany Książek.

Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w projekt. Przyniosły z domu książki, którymi chciały podzielić się z innymi i szybciutko okazało się, że na półkach brakuje książeczek, wszyscy chcieli zabrać do domu jakieś nowe bajeczki lub wierszyki. Przedszkolny Punkt Wymiany Książek okazał się pomysłem na piątkę!

Katarzyna Jędruchniewicz, Marta Kołodyńska