Wycieczka 4-latków do Owadolandii

19 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Owadolandii  do Wojciechowa. Pogoda dopisała mogliśmy więc  podziwiać wielki, piękny park edukacyjno-rekreacyjny w pełnej krasie.

Sympatyczna pani przewodnik opowiadała nam różne ciekawostki z  życia niektórych owadów prezentując  ich ogromne repliki. Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem.  Każde dziecko dostało także gipsową figurkę owada, którą mogło pomalować podczas warsztatów plastycznych. Potem był czas wolny na zabawę. Przedszkolaki z radością korzystały z wielu urządzeń zamontowanych na placu zabaw (dmuchana poduszka, zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina, drabinki). Zmęczeni, ale szczęśliwi wracaliśmy do przedszkola. Z chęcią przyjedziemy tu jeszcze kiedyś.

Agnieszka Samoń