Międzynarodowy Dzień Ziemi

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi,  solidaryzując się z naszą planetą,  w przedszkolu obchodziliśmy  to święto bardzo wesoło. Przedszkolaki ubrane w tym dniu na zielono lub przebrane za zwierzątka prezentowały swoje umiejętności wokalne,  swoją wiedzę o przyrodzie rozwiązując zagadki przyrodnicze, segregując  śmieci do odpowiednich worków.

Dzieci razem  bawiły się przy piosenkach przyrodniczych, spacerowały po ścieżce sensorycznej. Na koniec po złożeniu przyrzeczenia ekologa wspólnie sadziliśmy kolejne roślinki na naszym skalniaku.

Szczególne podziękowania należą się p. Urszuli Wnuk i p. Ani Kamińskiej za przygotowanie całej imprezy.

Agnieszka Samoń