"Drzewko za butelkę" w naszej szkole!

Jeszcze dwa tygodnie trwa zbiórka butelek PET w ramach tegorocznej XVI Edycji Akcji "DRZEWKO ZA BUTELKĘ".

Termin zakończenia zbiórki  - 7 maja 2018 r

W najbliższym tygodniu od 23 - 27 kwietnia będzie można pobierać worki na butelki. Informacje u p. Ewy Klocek. Przypominam, że butelki powinny być zgniecione i policzone. Do worka zaś dołączona kartka z informacją - ilość butelek i klasa. Dane o ilości zebranych butelek przez poszczególnych uczniów należy zgłaszać w klasach IV - VII do przewodniczącego klasy, w klasach I - III do wychowawcy.

Jak co roku Akcja ma charakter konkursu. Organizator Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.  przygotował nagrody dla najlepszego zbieracza i dla najlepszej klasy w każdej placówce oświatowej oraz w powiecie puławskim, a także nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych klas w szkole.

Jak co roku ze względów porządkowych prosimy rodziców o pomoc w dostarczeniu butelek do szkoły, zwłaszcza uczniom, którzy nazbierali duże ilości. Butelki zapakowane w opisane  worki można składać na boisku szkolnym w dniu 4 maja - piątek w godzinach 9 - 12 i w poniedziałek 7 maja  w godzinach od 7 - 13.

Wszystkim zaangażowanym w tegoroczną zbiórkę butelek serdecznie dziękujemy.

Ewa Klocek