Święto Odzyskania Niepodległości- akademia klas młodszych.

Uczniowie klas młodszych spotkali się z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystości doniosłej, poświęconej Ojczyźnie i wolności.

Przygotowany przez trzecioklasistów program słowno-muzyczny obejmował treści historyczne, pieśni i wiersze. W bardzo ciekawy i obrazowy sposób przedstawiono losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów, a skończywszy na roku 1918. Społeczność klas młodszych z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzała i wysłuchała tej szczególnej lekcji historii. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

Barbara Bieniek

Apel dla klas młodszych przygotowali uczniowie klas trzecich pod kierunkiem wychowawczyń- pani Ewy Dudy i pani Barbary Bieniek.