Klasy IV i Vb w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu, 10. 11. 2016r.

10 listopada uczniowie klasy  IV i V b wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz panią pedagog wzięły udział w wyjeżdzie do Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu. Podczas pobytu w CDW uczestniczyliśmy w warsztatach i zabawach mających na celu integrację zespołów klasowych. Były to zajęcia kulinarne(wspólne pieczenie pysznej szarlotki), zabawa  w podchody. Wszystkim szczególnie spodobały się pokazy mody przygotowane przez projektantów  z naszej szkoły oraz warsztaty, w czasie których każdy przygotowywał papier czerpany zdobiony wybranym wcześniej obrazkiem. Wyjazd zakończył się smakowitym domowym obiadem i oczywiście deserem w postaci ciepłej własnoręcznie przygotowanego ciasta. Uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do Wąwolnicy.
                                                                                                                              M.L.P.