,,IDĄ ŚWIĘTA NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIETAJ".

Wolontariusze naszej szkoły  oraz uczniowie  klasy 1a i 5a wzięli udział w drugiej edycji projektu ,,IDĄ ŚWIĘTA NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIETAJ,, organizowanym przez fundacje "Dbam o mój zasięg".

Celem projektu było zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem wypisywali kartki do swoich bliskich i przyjaciół. Fundacji "Dbam o mój zasięg" dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w projekcie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych działań, oraz kliknięcie w link i obejrzenie filmu.

Aleksandra Giza

film: "IDĄ ŚWIĘTA. ODŁÓŻ TELEFON, WŁĄCZ RELACJE. Kampania społeczna"