Dzień Dziecka w przedszkolu.

Dzień Dziecka w przedszkolu w tym roku obchodziliśmy na sportowo. Nie od dziś wiadomo przecież, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Po śniadaniu wybraliśmy się więc na sportowe boisko, gdzie czekały na przedszkolaków różne atrakcje. Rozpoczęliśmy od zapalenia  znicza olimpijskiego, następnie była drużynowa rywalizacja sportowa.  Dzieci świetnie poradziły sobie z wszystkimi  konkurencjami. Puchary i nagrody z rąk pani wicedyrektor odbierali kapitanowie drużyn. Potem było malowanie buziek, pieczona kiełbaska, formowanie balonów, a dla ochłody lody. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. To był dzień pełen wrażeń.  Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy.

Agnieszka Samoń