Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Konkurs literacko-plastyczny na Dzień Mamy.

Regulamin bibliotecznego konkursu literacko-plastycznego

KWIATY DLA MAMY

ORGANIZATOR:

• Gminna Biblioteka Publiczna w Wąwolnicy
  • Biblioteka Szkolna w ZSP w Wąwolnicy

CELE KONKURSU:

• inspirowanie uczniów do pracy samokształceniowej,
  • rozwijanie zdolności i umiejętności manualno-literackiego,
  • inspirowanie wiosenną tematyką,
  • uwrażliwienie dzieci na piękno nadchodzącej święto „Dzień Matki”,
  • rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne i techniczne w różnych materiałach, formach oraz technikach,
  • popularyzowanie wiedzy dniach ważnych w naszym kalendarzu oraz wykorzystanie barw i symboli wiosennych.

UCZESTNICY:

• Klasy 1-8 i klasa gimnazjalna

TEMATYKA KONKURSU:

• Tematyka konkursu powinna się koncentrować wokół tematu „Kwiaty dla Mamy”
  • Prace powinny być związane z kolorami, kwiatami oraz symbolami wiosny,
  • Należy wykonać kwiat  wykorzystując barwy i wiosenne elementy lub napisać wiersz o Mamie lub  dla Mamy
  • Wielkość pracy wysokość kwiatów do 20 cm, oraz prace na kartkach A4

1.Technika: dowolna

2.Termin: 06 maja (poniedziałek) do 24 maja 2019r (piątek)

3.Wykonane i odpowiednio podpisane prace – małą karteczką z imieniem i nazwiskiem, klasą należy przyczepić na sznureczku do kwiatów lub podpisać prace na odwrocie, prosimy dostarczyć do p. Marleny Pęcak-Wałach(Biblioteka Szkolna) lub p. Monika Boruch (Biblioteka Publiczna)

4.Organizatorzy konkursu przewidują dla zwycięzców nagrody oraz dyplomy.

5.Prace zostaną wyeksponowane w Gminnej Bibliotece Publicznej

6.Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

7.Wyniki konkursu zostaną zamieszczone nastronie internetowej szkoły, oraz stronie

Facebooka Gminnej Biblioteki Publicznej oraz stronie Biblioteki Powiatowej.

8. Nagrody zwycięzcom konkursu zostaną wręczone podczas „Dni Wąwolnicy” 8-9 czerwca

2019 roku.

9. Uczestniczy konkursu wyrażają zgodę się na wykorzystanie swojego wizerunku.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie  danych osobowych…………………………………

(imię i nazwisko dziecka, klasa)

zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach konkurs literacko – plastyczny „Kwiaty dla Mamy”.

………………………………..

(data, podpis rodzica/ prawnego opiekuna )

Administratorem danych osobowych przetwarzanych ww. celach jest Gminna Biblioteka Publiczna i Szkolna Biblioteka w Wąwolnicy.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo:

- żądania dostępu do danych osobowych;

- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

- wniesienia sprzeciwu;

- cofnięcia zgody w każdym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa.

Zapoznałam/-em się z treścią powyższego.

………………………………..

(data, podpis)